MasalSohbet mIRC Script ile Sohbet'e Bağlan
Almanya sohbet odaları
Almanya sohbet odaları

Almanya sohbet odaları içinde, Berlin başkenti olmak üzere her ilçesinden kullanıcı barındıran bir sohbet platformudur.
Diğer önemli şehirleri ise Hannover, Bremen, Liepzig, Köln, Düseldorf, Frankfurt, Hamburg, Baden,  Münih, Nürnberg ve Stutgard’tır. Almanyada Saksonya şehri de dahil olmak üzere her şehrinden kullanıcı barındıran masalsohbet.org Türkiye sohbet ile birlikte Almanya sohbet sitesi dostluğunu sağladı.
Bundan yıllar önce bile Hamburg, Frankfurt ve Stutgard şehrinden sohbetiyi.org adresimizde birçok kullanıcı dost edindik.
Almanya sohbet edenlerden öğrendikki Almanya 2060 şehir de ev sahipliği yapıyormuş. Bilemeyiz belkide adını saymadığımız birçok şehirden sohbet eden vardır sohbet sitesi içinde.
Her zaman dediğimiz gibi dil din ırk ayrımı asla yapmıyoruz. Yani Almanya sohbet seven yada Türkiye sohbet eden yada bilemediniz Ruslarla sohbet seven hiç kimseyi ayırmıyoruz.

Almanya Sohbet Odaları

Almanya Sohbet Odaları

Almanya sohbet odaları

Almancı sohbet sitesi diyince aslında kullanıcılarımız yanlış anlıyor. Birçok kullanıcımız Türk çünkü. Kendilerini kendi memleketlerinde bile Almancı dendiğinde yabancı hissettiklerini biliyor musunuz.
O yüzden Almancı sohbet yerine Almanya sohbet demek daha mantıklı.
Bizlerde aynı ibarede bir hitap duysak, bizlerde üzülürüz. O yüzden incitmeden chat yapmanın tadını çıkartmalı ve çıkarttırmalı.
Zaman zaman yurtdışında yaşayan yurttaşlarımız memleket özlemi çekerken, kendi memleketinden yada türkiyeden onu anlayacak insanlarla tanışmak istiyor. İste bu imkanida bizler sizlere sunuyoruz.
Aradaki mesafelerinizi yok ediyoruz. Herşey bir tuş kadar yakınınıza taşınıyor. İster telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan. Mobil uygulamamız ile yada Androirc uygulamasıyla hemen irc.cicisohbet.org yazıyorsunuz bizimle chat yapmanın tadını çıkarıyorsunuz.
Yada bilgisayarınıza sohbetiyi.org/mirc.rar dan mircimizi sağlıyorsunuz. Bizlerle söyleşi etmek çok kolay. Siz yeterki söyleşi etmenin ne kadar güzel olduğunu anlamak isteyin.

Bugün cumartesi ve dün karne almış olan geleceğin en güzel varislerinin gözlerinden öpüyor ve onlara bir hatırlatma yapmak istiyorum.

Geleceği notlar değil, pes etmemek belirler. O halde aldığın not kötüysede şuan aldırma. Fakat asla vaz geçme!

Evet Almanyasohbet sakinleri bugünlük bu makalemizden veda ediyoruz. Dileriz masalsohbet ile aradığınızı hemen bulursunuz. Sizlerde bulamazsanızda asla aramaktan vaz geçmeyin.

Almanya Sohbet Odaları

Almanya Sohbet Odaları

BİLGİLER
tarafından 15 Haziran 2019 - 20:45 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
MasalSohbet.Org - Reklam Alanı
reklam-alani
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Geveze chat sohbet

Geveze chat sohbet diye söze başlamak en mantıklısı bugünlerde. Fazlasıyla ihtiyacım var aslında sohbet ederek biraz... [Devamı]

Geveze chat sohbet
Reel sohbet

Reel sohbet sitelerinden herkese merhaba.Şimdi herkes bugünün konusu reelsohbet olunca acaba neler yazılacak diye merak... [Devamı]

Reel sohbet
Sohbetin tadı

Sohbetin tadı ile herkese merhaba bugün biraz sizlere ekimiz sakinlerinden ve userlerden bahsetmek üzere bu makalemizi... [Devamı]

Sohbetin tadı
Aşkla sohbet

Aşkla sohbet etmek nasıl oluyor dediğinizi duyar gibi oldum. Lakin çok komik gelecek ama aşklasohbet ve dosthane sohbet... [Devamı]

Aşkla sohbet
Sohbet diyarı

Sohbet diyarı ile bir kez daha karşınızdayız. Yeniden cici aileme hoş geldiniz. Rengarenk sohbet imkanı ile pozitif... [Devamı]

Sohbet diyarı
Almanya sohbet odaları

Almanya sohbet odaları içinde, Berlin başkenti olmak üzere her ilçesinden kullanıcı barındıran bir sohbet platformudur. Diğer... [Devamı]

Almanya sohbet odaları
Genç kızlarla sohbet

Genç kızlarla sohbet imkanı arayan beyler. Bugün birazcık sizi gömeceğim. Valla ister kınayın beni isterseniz haklı... [Devamı]

Genç kızlarla sohbet
masal sohbet org